+972 3 6962835

נשמח לעמוד לשירותכם, פגישה ראשונה במשרדינו ללא תשלום וללא התחייבות.ליטיגציה


אמנות ההתדיינות וההופעה בבית משפט הינם במסגרת הגדרת המושג ליטיגציה: אמנות הטיעון בבתי המשפט. 
תחום הליטיגציה הוא תחום ייחודי המחייב את העוסק בו, להיות עו"ד ליטיגציה השולט בתחומי המשפט השונים בהם הוא מייצג את לקוחותיו בבית המשפט ולהיות בעל כישרונות ותכונות ייחודיות (שאינן תמיד נרכשות בלימודים אקדמאיים) ובהן: הופעה משכנעת ומרשימה בערכאות המשפט, כושר ביטוי מרשים ויכולת התמודדות במצבי לחץ מול עד נגדי ועוין, עו"ד ממולחים ושופטים כאחד, באופן שיאפשר לו לייצג את הלקוח בהצלחה מירבית.
הליטיגציה, דהיינו ההתדיינות וההופעות בבית המשפט, נחלקת לליטיגציה אזרחית וליטיגציה פלילית, כאשר הופעה מקצועית ואפקטיבית בבית משפט תהא כזו אשר תבטא הכרה, הבנה ובקיאות יסודית ברזי סדרי- הדין הרלוונטיים להליך המשפטי. 
הוכח כי ליטיגציה משפטית מקצועית והופעה מרשימה בבית המשפט – מכריעה תוצאות משפט ומשכך, בשנים האחרונות אנו עדים לתופעת עלייה בהתמחות מוגדרת בתחום הליטיגציה והופעות בבתי המשפט, ומשרדי עו"ד רבים הכשירו מחלקות ייחודיות המתמחות בתחום

.

עו"ד ירון נאור – ליטיגטור מומחה והופעה מרשימה בבית המשפט עו"ד ונוטריון ערן לאופמן מספק שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בתחום האזרחי והמסחרי ובכלל זה ליטיגציה משפטית והופעות בבתי המשפט בכל תחומי התמחותו. כעו"ד מקצועי השם את טובת הלקוח במרכז העשייה – הינו מקפיד לבנות אסטרטגיה משפטית להתנהלות ה"קרב" בבית המשפט, לרבות אמדן סיכונים מול סיכויים וניבוי התנהלות הליטיגטור המופיע כנגדו, הכנה להתמודדות עם שאלות בלתי צפויות ומכשולים שהשופט עלול להציב במהלך הדיון. כל זאת תוך הקפדה יתרה על דיני הפרוצדורה ודיני הראיות, ביצוע ההופעה בבית המשפט באופן המאפשר להבליט את עמדות הלקוח, לאתר פירצה בעמדת הצד השני, למזער ולמוטט את גרסתו ולהביא להישגים הגבוהים ביותר ללקוח . נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

 

עו"ד ירון נאור הינו עו"ד וותיק, בעל ידע רב והיכרות מעמיקה עם מגוון רחב של נושאים מתחום המשפט האזרחי-מסחרי. בקיאותו הרבה והופעתו המרשימה והייצוגית בפני בית המשפט הטו את הכף פעמים רבות לטובת לקוחותיו הרבים, פרטיים ומוסדיים כאחד, לסייע ולייעץ עבור לקוחות רבים שנאלצו להתמודד עם משברים וסיטואציות מורכבות משפטית. הסיוע המשפטי אותו מעניק עו"ד לאופמן היה הכרחי פעמים רבות, ויכול להיות הכרחי ודרוש גם עבורכם. התקשרו עוד היום אל עו"ד ערן לאופמן ונעניק לכם את הייצוג המשפטי הטוב והאיכותי ביותר שתוכלו לבקש.

.